Forum   Mapa strony   Kontakt  

 
Działalność nasza nie będzie tylko papierowa, dydaktyczna lub agitacyjna.
Staraniem naszym będzie, aby wszystko to, co powiemy lub napiszemy,
przemieniało się w czyn. Tylko też z tego punktu widzenia
podejmować się będziemy zadań, które uważać będziemy za ważne.
Wnoszenie sporów partyjno-politycznych do prac Towarzystwa jest wzbronionym
(§5 statutu Towarzystwa Ekonomicznego w Krakowie, uchwalonego 1 marca 1921 r.)

Szukaj w serwisie


Klub Przedsiębiorców i Ekspertów


Aktualności
 • 22 listopada 2016 r. - serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Edukacja i świadomość finansowa w zarządzaniu finansami osobistymi w kontekście makro- i mikroekonomicznym - rola doradcy finansowego”, godz. 14.00, Dom Ekonomisty Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, ul. Nowy Świat 49, Warszawa
  Zaproszenie
  Program
 • 19 listopada 2014 r. - o godz. 11.15 w Warszawie odbędzie się spotkanie założycieli, zarządu i kierowników projektów Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE w siedzibie firmy  SOL - FINANCIAL Services przy ul. Fasolowej 33.
  Więcej

 • Przedsiębiorczość i edukacja dla przyszłości! - Andrzej Muszyński
  Więcej
 • 24 lipca 2014 r. - Zaproszenie na posiedzenie sejmowej Komisji ds. Innowacyjnej Gospodarki i Rozwoju MŚP
  więcej
 • 25  czerwca 2014 r. - w Domu Ekonomisty PTE, Warszawa, ul . Nowy Świat 49  odbyło się spotkanie założycieli i zarządu Klubu (robocze), poprzedzone sektorowym [branżowym] spotkaniem ambasadorek przedsiębiorczości, zorganizowanym przez Fundację APK.  
  Więcej
 • 8 maja 2014 r. - spotkanie założycieli, zarządu i kierowników projektów Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE 8 maja 2014 roku, godz. 13.00 w Warszawie.
  Więcej
 • 11 grudnia 2013 r. -  spotkanie założycieli, zarządu i kierowników projektów Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE 11 grudnia 2013 roku, godz. 10.00 w Warszawie.
  Więcej
 • 27 września 2013 r. - zebranie  założycieli, zarządu, i kierowników projektów naszego Klubu 27 września 2013 r. o godz. 10.00 r. w siedzibie firmy dr Moniki Szczerbak przy ul. Solipskiej 14A/1 w  Warszawie.
  Więcej
 • 16 września 2013 r.wręczenie certyfikatów Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2013 odbyło się w sali koncertowej Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek, Plac Sejmu Śląskiego 2  w ramach III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
  Program Kongresu
 • 3 lipca 2013 r. - spotkanie założycieli, zarządu i kierowników projektów Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE odbędzie się w Warszawie w Siedzibie Firmy dr Moniki Szczerbak Sol Financial Services Polska Sp. z o.o., ul. Solipska 14A/1 w Warszawie.
  Agenda
 • 11 czerwca 2013 r. - Konferencja pt. "Jak z sukcesem rozwijać swoją własną firmę ? Przedsiębiorczość Kobiet w Polsce - 5 Filarów Wzrostu.
  Więcej

 • 22 maja 2013 r. – odbyło się spotkanie zarządu Klubu wraz z zarządem firmy EKOUNIVERSA Sp. z o.o. Podjęto decyzję o dołączeniu do klubu  firmy EKOUNIVERSA zajmującej się świadczeniem usług w zakresie ochrony środowiska. Założycielami firmy są: Ewa Stanisławiak, Anna Tarnawska i Kamila Bytys, które z pasją i zaangażowaniem od lat zajmują się tematyką ochrony środowiska i są ekspertkami w tej dziedzinie – zarówno w zakresie stosowania wymagań prawnych jak i zarządzania środowiskowego.

 • 16 maja 2013 r. - zebranie zarządu wraz z założycielami i kierownikami projektów odbyło się 16 maja 2013 roku o godzinie 10.00 w Warszawie w siedzibie firmy dr Moniki Szczerbak  - SOL FINANCIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o., ul. Solipska 14A/1.
  więcej 
 • 9 styczeń 2013 r. – odbyło się zebranie zarządu Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE.
  więcej
 • 23 listopada 2012 r. - odbyło się posiedzenie zarządu klubu, w ramach konferecji zorganizowanej przez Urszulę Ciołeszyńską, współzałocielkę klubu i jej fundację "Ambas" w Ministerstwie Gospodarki. Więcej na www.ambas.pl.
 • 15 listopada 2012 r. - miało miejsce Konwersatorium "Czwartki u Ekonomistów" organizowane przez Zarząd Krajowy Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego nt. "Czy mikropożyczka przeciwdziała wykluczeniu finansowemu? Społeczny wymiar działania instytucji finansowych. Spotkanie odbyło się w Domu Ekonomisty przy ul. Nowy Świat 49, w Warszawie.
  więcej
 • 7 listopad 2012 r. - odbyło się zebranie założycieli  zarządu Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE z udziałem kierowników głównych projektów  klubu z okazji 5 rocznicy Jego powstania. Spotkanie  zorganizowano w siedzibie firmy dr Moniki Szczerbak, prezes Klubu,  przy ulicy Solipskiej 14A/1 w Warszawie.
  więcej
 • 11 października 2012 r. - w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyło się XVIII Polskie Forum Finansowe oraz Targi „Twoje Pieniądze 2012”. Współzałożyciele, osoby należące do zarządu, a także eksperci Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów, działającego przy zarządzie krajowym PTE, wzięli aktywny udział w panelach Europejskiej Federacji Doradców Finansowych i Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.
  więcej
 • 19 września 2012 roku - w siedzibie PTE o godzinie 11.00 odbyło się seminarium Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE pt. „Nowy model nauczania przedsiębiorczości w liceach”, prowadzone przez dr Monikę szczerbak, prezes  zarządu klubu i kierownika tego projektu, dr Marka Wiśniewskiego.
  więcej
 • 13 września 2012 r. - W warszawskim hotelu Mariott, z udziałem profesor Elżbiety Mączyńskiej, prezes PTE, odbyła się uroczystość wręczenia 100 nominacji Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, przyznanych przez Kapitułę Fundacji „AMBAS”. Dzień później, w ramach Międzynarodowego Kongresu Przedsiębiorczości Kobiet w Warszawie, Urszula Cieleszyńska, kierownik projektu rozwoju przedsiębiorczości w ramach Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE - Prezes Fundacji „AMBAS” i   współzałożycielka Klubu prowadziła panel z udziałem ekspertów Fundacji. Kilka godzin przed ta uroczystością  Nominacji „100 pierwszych Ambasadorek” w Domu Ekonomisty PTE odbyła się konferencja prasową z udziałem przedstawicieli mediów, zarządu Fundacji, PTE i Klubu
  więcej

 • 5 września 2012 r. –  Odbyło się posiedzenie zarządu Klubu w gronie poszerzonym o kierowników projektów w siedzibie firmy dr Moniki Szczerbak, Prezes zarządu klubu przy ul. Solipskiej 14A/1 w Warszawie.
  więcej
 • 22 sierpnia 2012 r. – w warszawskiej „Restauracji 99” o godzinie 7.00 rano Małgorzata Żyła i Remigiusz Lesiuk, wiceprezes zarządu Europejskiej Federacji Doradców Biznesowych Polska, w imieniu własnym oraz F.R Zięby, rektora Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, jednocześnie współzałożyciela i wiceprezesa zarządu Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE, zorganizowali śniadanie biznesowe - spotkanie przedsiębiorców i ekspertów na śniadaniu w stylu „Networking”, połączone było z prezentacją osób Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy zarządzie krajowym PTE, współorganizatorów i zaproszonych przedsiębiorców oraz dyskusją.
 • 27 czerwca  2012 roku, godz. 12.00 - odbyło się zebranie zarządu Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE oraz seminarium otwarte pt. „Nowy model rozwoju przedsiębiorczości w Polsce na tle zmian w systemie nauki i edukacji”. Dom Ekonomisty PTE, Warszawa ul. Nowy Świat 49. Następne planowane jest na 19 września.

  więcej

 • 23 maja 2012 r. – odbyło się seminarium Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE przy ZK PTE połączone z prezentacją koncepcji nowych instrumentów finansowania rozwoju samorządów, przygotowana przez grupę ekspertów, pracującą pod kierunkiem Krzysztofa Bielejewskiego (WP-NGE)
  tezy
 • 16 maja 2012 r. – odbyło się kolejne zebranie Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE przy ZK PTE
  więcej
 • 11 kwietnia 2012 r. – odbyło się zebranie Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE
  więcej
 • 5 marca 2012 r. – odbyło się spotkanie dyskusyjne o nowych inicjatywach i formach przedsiębiorczości oraz specjalizacji zawodowej w zakresie doradca (m.in. gospodarczy, finansowy). 
 • 6 lutego 2012 roku o godz. 12.00 w siedzibie PTE w Warszawie, ul. Nowy Świat 49 s. 109 na obyła się dyskusyja pt:„EUROPEJSKA SIEĆ AMBASADORÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET ZAINICJOWANA PRZEZ KOMISJĘ EUROPEJSKĄ - SZANSĄ NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET W POLSCE".
 • 14 października 2011 r. – Franciszek. R Zięba, współzałożyciel Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów przy ZK PTE wspólnie z zarządem klubu i Klubem Olimpijczyka PTE zorganizował w Sali Mikołajewskiej warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki seminarium edukacyjne. Na tym seminarium, które odbyło się w ramach XVII Forum Finansowego „Twoje Pieniądze 2011” (Program Forum – w z załączeniu) zaprezentowano m.in. podejście do modelowania ekonomisty przyszłości (M. Dwórznik i A. Muszyński)
 • Wspomnienie o dr Jacku Rembiszewskim, Wiceprezesie Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów - dr Andrzej Muszyński
 • 16 grudnia 2011 r. - Klub Przedsiębiorców i Ekspertów przy Zarządzie Krajowym PTE zorganizował Forum Finansowe w Domu Ekonomisty przy ul. Nowy Świat 49. Była to godzinna prelekcja poświęcona możliwościom wykorzystania nowoczesnych instrumentów finansowych w celu maksymalizowania dochodu. Prelegentem był dziennikarz TVN - Witold Casetti (partner KPiE).
 • 4 października 2010 - dobyło się Forum Finansowe organizowane przez KPiE oraz Aktio Group. Prelekcja poświęcona była możliwościom wykorzystania nowoczesnych instrumentów finansowych w celu maksymalizowania dochodu. Przedstawiana technologia może być wykorzystana zarówno przez osoby fizyczne jak i firmy. Prelegentem był Dyrektor Krajowy Aktio Group  Kamil Molczyk, Gościem specjalnym -  Witold Casetti (partner Aktio, dziennikarz TVN)
 • 28 kwietnia 2010 r. - odbyło się spotkanie Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE pt. "Szansa dla każdego - nowe inicjatywy i przedsięwzięcia, w których możesz mieć aktywny udział", Warszawski Dom Ekonomisty

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
00-042 Warszawa, ul. Nowy Świat 49
Nr konta: 38 1160 2202 0000 0000 6084 7735
KRS: 0000099464; NIP: 526-03-00-196; REGON: 007022016

© Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Kontakt z administracją serwisu: admin@pte.pl
Kontakt z ZK PTE: zk@pte.pl, tel. 22 55 15 401
Mapa strony   Poleć stronę znajomemu